PUMA BIOWEB Elite

  • Written on:

У новому сезоні PUMA робить особливий наголос на спортивні категорії товарів, тим самим, нагадуючи про своє спортивне коріння. Цьогорічна рекламна кампанія «The Nature of Performance» (переклад з англ. – Природа спорту), фокусує увагу на колекціях для бігу, фітнесу та футболу, а також продукти, виготовлені за технологіями та можливостями вторинної переробки під загальною назвою «Ecosphere».

Зірками кампанії «The Nature of Performance» являються інноваційні моделі бігових кросівок, привабливі, як власним дизайном, так і задіяними в них технологіями. Ці кросівки руйнують стереотипи щодо одноманітності бігових тренувань – вони просто підштовхують вас до руху.

Головна бігова новинка сезону – біотехнологічні кросівки PUMA Bioweb Elite. Вони створені як для аматорських, так і професійних тренувань.

Верх моделі виконано із поліуретанової павутиноподібної сітки із застосуванням новітньої технології Web Cage, завдяки якій всі елементи взуття працюють як одне ціле. Павутиноподібна сітка у конструкції кросівок забезпечує ідеальне облягання стопи, надає відчуття легкості, а також забезпечує гарну циркуляцію повітря. Підвищені амортизаційні властивості, м’якість та гнучкість досягається завдяки використанню інноваційної технології Web Tech. Її основа – це підошва з розташованими в ній спеціальними порожнинами.

Ви більше не зможете назвати тренування нудною справою - в кросівках PUMA Bioweb Elite фізичне навантаження врівноважується естетичним задоволенням. Поєднання новітніх технологій біомеханіки, футуристичного дизайну, міксу контрастних кольорів та матеріалів надають моделі просто фантастичний вигляд.

PUMA Bioweb Elite можна придбати у всіх фірмових магазинах PUMA.

Running