Design a logo for Alex De Souza

  • Written on:

Futbolun 10 numarasına yakışır, 10 numara bir logo yarışması başlıyor!

PUMA, 2004 yılından bu yana Türkiye’de forma giyen ve artık adı efsaneleşen Brezilyalı oyuncu Alex De Souza adına bu yıl özel bir koleksiyon hazırlıyor.
Türkiye’de takım tutan – tutmayan tüm futbol aşıklarının gönlünü kazanmış yetenekli oyuncunun adını taşıyan koleksiyonun logosunu ise taraftarlar tasarlayacak. PUMA Football’un Facebook sayfasında 18 Ocak’ta yayına alınacak aplikasyona tasarımlarını yükleyen katılımcılar, 45 gün süren oylama süresi boyunca, tasarımlarının en çok oy alan 10 logo arasına girmesi için mücadele verecek.
En çok oy alan 10 logo arasından Alex De Souza ve PUMA Türkiye'nin ortak kararı sonucu yeni koleksiyonun logosu seçilecek.
Böylelikle hem yarışmanın galibi bu özel koleksiyona logo tasarımıyla imzasını atmış olacak, hem de kazandığı Alex De Souza imzalı PUMA King kramponlarını bizzat Alex’in elinden alarak; onunla tanışma imkanı yakalayacak.
Hadi, şimdiden hazırlıklara başlayın! Yarışmayla ilgili tüm gelişmeleri Facebook’taki sayfalarımızdan sizinle paylaşacağız

www.facebook.com/PUMAfootball

 

Create a cool logo  for “Number 10”!

Alex De Souza, who's been playing for Turkey since 2004, is a living legend for all Turkish football fans. PUMA together with Alex's fans are putting together a special collection for Brazilian player. The logo of this special collection will be designed and picked by the fans.
Send in your logo desings on PUMA Football on facebook and if you garner enough votes during the 45 day period you might get to be in the top ten. The winning design will be picked by Alex De Souza and PUMA. If you win not only will your logo appear on Alex's limited edition but you'll also get a pair of cool
PUMA King Finale boots signed by Alex. Get designing!

www.facebook.com/PUMAfootball