JOOKSMISEKS LOODUD PUMA FAAS

  • Written on:
Batas_660x330_ee

PANEB IGA JOOKSJA END KODUSELT TUNDMA

Milline on sinu jooksumantra? Just see fraas, mis innustab Sind saama paremaks ja tugevamaks ning purustama oma isiklikke rekordeid ?
Faasi puhul on meie mantra “lihtne ja tõhus”. Vähem-on-rohkem-lähenemine on innustanud meid eemaldama kõik ebavajaliku ning otsima uusi viise hoidmaks jalatsi kerge ja minimalistliku ning samas jooksja nõudmistele vastavaks. Need (tehnilise minimalismi) disainiuuendused on:

Faas 500 v2 on minimalistlik, mitmekülgne ja neutraalne igapäevaseks treenimiseks sobiv jooksujalats keskmise FaasFoami pehmenduse ning tallakaitsega. Uuendatud variandil on kanna-päka kõrguste vahe viidud kõigest 4 mm-ni. Uudne jala keskosa kinnitus (segu sünteetikast ja õhku läbilaskvast võrgust) aitab hoida jalga stabiilsena terve sammutsükli vältel. Eraldatum kanna kaitsepadi, rohkem külgsooni ja sügavamad painduvad sooned tekitavad sujuvama ülekande kannalt varbaosale. Naistemudelil on lisaks veidi kitsam kannaosa ning järeleandlikum esiosa.

Runner’s World Best Debut auhinna võitja Faas 350 S on kerge ja madala profiiliga jalats, mis on spetsiaalselt mõeldud tempo- ja võistlusjooksudeks, samuti kiirustreeninguteks. Kesklaiendusega ühes tükis kesktald ja 4 mm kanna-päka kõrguste vahega disain tagavad jalale stabiilsuse. Külgmine kannast esiosani kulgev eraldussoon vähendab pronatsiooni ulatust ja lubab sujuvamat sammu ülekannet. Loomulikumale jooksusammule ja paremale painduvusele aitavad kaasa talla päkaosa sügavamad painduvad sooned.

Faas 300v2 hingav pealispind ning kerge FaasFoami pehmendus annab jooksuks suurepärase tundlikkuse ja kiiruse. Minimalistlik, vaid 8 mm kanna-päka kõrguste vahega disain hoiab jala maapinnale lähemal. Jala eesosa lukustus aitab hoida jala jooksmise ajal kindlalt paigal. Õhku läbilaskev võrgust pealispind jahutab ning helkurid teevad jooksja nähtavaks ka pimedal ajal.

MIS ON FAASFOAM?


FaasFoam on iga PUMA jalanõu olulisim tehnoloogia. See on PUMA eksklusiivne kummi ja EVA segu, mis tekitab turu ühe kõige elastsema ja vastupidavama, kuid samas ka kergema vahu.

 

MIS ON ÜHEOSALINE KESKTALLA KONSTRUKTSIOON?


Faasi taldade keskosas ei ole ebavajalikke lisasid nagu toetavad postid või plaadid. Ühest tükist valmistatud keskosa pakub pehmendust, stabiilsust ja painduvust, mida vajab nii traditsiooniline kui ka minimalistlik jooksja.
Selline keskosa disain hoiab Faasi jalatsid kerged, aidates samal ajal kaasa loomulikumale liikumisviisile, ilma stabiilsust või turvalisust vähendamata.
 


PUMA uus jooksukollektsioon on saadaval PUMA poodides Tallinnas Kristiine Keskuses, Tartus Tasku Keskuses ning Rademari poodides.

Running